1.0000Xenhit = 752.000toman / $171.0


FOLLOW THE INSTRUCTIONS ON HOW START INVESTMENT WITH Xenhit.com

currencycenter.bid website is user-friendly and easy to understand. However, if you have any question like how to open your account, deposit, withdraw and more,please follow the step-by-step guide.

اموزش عضویت در سایت Xenhit

برای شروع باید به صفحه عضویت برید ودر انجا اطلاعات خود را دقیق وارد نمایید که میتوانید جهت امنیت بالا از حروف و اعداد استفاده کنید. حتما رمز خیلی قوی از ترکیب حروف و اعداد بزنید که قابل هک کردن نباشند . ایمیل خود را هم دقیق بدهید چون از طریق ایمیل و شماره تماس ما با شما در ارتباطیم. اگر پسورد خود را فراموش کردید از صفحه ارتباط با ما استفاده کنید

کسب درامد در سایت

برای کسب درامد بدون سرمایه گذاری از طریق لینک ماینینگ در سیستم یا جایزه وفاداری از پنل کاربری استفاده کنید و جهت سرمایه گذاری در سایت ،از طریق صفحه ورود وارد اکانت کاربری خود بشوید و بر روی دکمه افزایش موجودی در سایت کلیک کنید از آنجا می توانید با توجه به پلنی که انتخاب کردید مبلغ خود را به عنوان سرمایه از طریق درگاه بانک یا دیگر حساب ها، حساب خود را شارژ کنید . این توجه داشته باشید حداقل سرمایه گذاری حهت پلن سود ده 1.500.000 تومان میباشد ..

خرید دستگاه Xenhit از طریق اپگرید اکانت

برای اینکه به سود مطمئن برسید باید در پلن های ما سرمایه گذاری کنید تا با استفاده از دستگاه های سایت به درامد تضمینی ماهیانه برسید. این درامد با توجه به زمان اعلام شده تضمینی می باشد و شما می توانید در امد خود را در صورت انلاین بودن کامل بین 5 تا 15 درصد تضمین کنید. برای اینکار به صفحه اپگرید اکانت برید و اکانت خود را با توجه به سرمایه گذاری که انجام دادید آپگرید کنید و پس از ارسال دستگاه و نصب ان کار شما جهت کسب درامد با سود عالی شروع می شود. شما می توانید پس از وصل دستگاه به اینترنت هر ساعت حساب کاربری خود را چک کنید و از سودی که بدست می اورید لذت برید.

خرید از فروشگاه

شما ازطریق دستگاه می توانید بصورت ساعتی در امد زایی کنید و درامد خود را بالا ببرید . شما می توانید از طریق حساب جاری از فروشگاه های طرف قرارداد با سایت یا صفحه فرشگاه خرید انجام دهید و ان را درب خانه تحویل بگیرید.

برداشت سود

یکی از بهترین و شیرین ترین مطالب برداشت سود می باشد که شما براحتی می توانید حساب جاری خود را به دلار های الکترونیکی دیگر تبدیل کنید و از حسابتون برداشت کنید یا از طریق برداشت موجودی مقدار Xenhit که بدست اوردید راحتی از صفحه برداشت موجودیتون به بانک انتقال بدید . پرداخت ها حداکثر در 48 ساعت به بانک شما انتقال می یابد.قبل از برداشت حتما اطلاعات بانکیتون از طریق پنل کاربریتون کامل کنید.

شرکت هاي مورد حمايت ما