1.0000Xenhit = 752.000toman / $171.0


قوانین سایت

شرایط استفاده از وب سایت و شرایط عضویت بین شخص حقیقی استفاده کننده از خدمات وب سایت و سایت زن هیت است . اگر شما با شرایط و قوانین سایت موافق نیستید سایت زن هیت نمی تواند شما را به عنوان یک عضو بپذیرد.
شما فقط می توانید دارای یک حساب در تمامی شرایط باشید. اگر شما بیشتر از یک حساب برای خود ایجاد کنید بدون توجه به نوع وضعیت حساب یا موجودی شما ، تمامی حساب های ایجاد شده مسدود و هیچگونه مبلغی به شما باز گردانده نخواهد شد.
فقط یک حساب، یک ایمیل و یک آی پی آدرس از هر خط اینترنت بابت هر حساب مجاز است. این به این معنی است که اگر درخانه یا محل کار دارای یک خط اینترنت و چندین کامپیوتر هستید ، فقط یک حساب با تمامی آن کامپیوترها می توانید باز کنید.( هر خط اینترنت و یک کامپیوتر فقط یک حساب).
مدیریت وب سایت و یا اعضای گروه پشتیبانی اجازه معلق کردن یا بستن حساب شما را در هر لحظه برای هر دلیلی و بدون اطلاع قبلی داراست. اگر شما در هر صورتی از نوع تقلب یا تخلف دست داشته باشید ، حساب شما بدون اطلاع قبلی پاک خواهد شد و هیچگونه وجهی مستر نخواهد شد.لطفا در خاطر داشته باشید بخاطر وجود سیستم بسیار پیشرفته در وب سایت هیچگونه خطایی در پیدا کردن افراد متخلف وجود ندارد و ما قادر به توضیح جزئیات به شما نخواهیم بود ، پس بهترین کار این است که از قوانین وب سایت پیروی کنید.
سایت زن هیت هیچگونه مسئولیتی بابت تاخیر یا لغو پرداخت در صورت وجود جنگ، بلایای طبیعی، شورش، اعتراض یا مسائلی که در کنترل ما نباشد ندارد. زن هیت دارای حق محدود کردن ، عوض کردن و یا تغییر قیمتها ،مزایا، قوانین ، پیشنهادات و تغییر قوانین عضویت را در هر لحظه بدون اطلاع قبلی داراست. سرمایه گذار ، مدیر و، کارمندان زن هیت هیچگونه مسئولیتی بابت نوع و کیفیت محصولات و یا خدمات تبلیغ شده در وب سایت را ندارند.
هرگونه اتهام بدون مدرک ، ارعاب ، تهدید و یا بی احترامی به زن هیت و یا افراد تحت استخدام زن هیت چه در اینجا و چه در جاهای دیگر منجبر به جلوگیری از ورود شما به تالار یا سایت و نهایتا بسته شدن حساب شما به صورت موقتی و یا همیشکی خواهد شد..
در هنگام بسته شدن یا به مشکل خوردن سایت به هر دلیلی که سایت بسته شود کاربرانی که سرمایه گذاری کردند طبق فرمول .برداشت ها از سرمایه گذاری کم می شود و مانده سود 3 درصدی از اول سرمایه گذاری میگیرد و مبلغ مبلغ مانده در 3 تا 6 قسط به کاربر واریز میگردد.دوستان دیگرم که سرمایه نزاشتند حداقل برداشتشان در سایت مشخص و می توانند هر موقع خواستند برداشت کنند البته تا قبل از به مشکل خوردن سایت .
جهت فسخ قرارداد کلیه پلن ها و خرید دستگاه ها از سایت با در نظر گرفتن تحریم ها و خرید سرور از چین که برای ما بازه زمانی 3 تا 5 ماه جدیدا دارد روش زیر اعمال می گردد:
فسخ قرارداد حداقل پس از 5 ماه 90 درصد برداشت ها از اصل سرمایه کم می شود مابقی مبلغ طی 3 قسط مساوی به حساب کاربر واریز می گردد.
فسخ قرارداد حداقل پس از 9 ماه 70 درصد برداشت ها از اصل سرمایه کم می شود مابقی مبلغ طی 3 قسط مساوی به حساب کاربر واریز می گردد
فسخ قرارداد حداقل پس از 12 ماه 50 درصد برداشت ها از اصل سرمایه کم می شود مابقی مبلغ طی 3 قسط مساوی به حساب کاربر واریز می گردد
فسخ قرارداد حداقل پس از 15 ماه 30 درصد برداشت ها از اصل سرمایه کم می شود مابقی مبلغ طی 3 قسط مساوی به حساب کاربر واریز می گردد
فسخ قرارداد حداقل پس از 24 ماه 0 درصد برداشت ها از اصل سرمایه کم می شود مابقی مبلغ طی 3 قسط مساوی به حساب کاربر واریز می گردد
زن هیت تمامی حق و حقوق استفاده از وب سایت را برای خود محفوظ نگه داشته و وکلای ما با هرگونه پخش ، کپی ، فروش و یا تغییر محفوظات ما به صورت قانونی بر خورد خواهند کرد.
پس از اپگرید اکانت و اعلام شما اگر دستگاه بعد از 5 روز بدست شما نرسید سایت موظف است بصورت دستی هر 24 ساعت سود روزانه شما را واریز کند تا زمانی که دستگاه به ادرس کاربر برسد.
سایت هیچگونه مسئولیتی در قبال خاموش بودن یا نداشتن اینترنت یا خراب بودن دستگاه شما ندارد و سود شما محاسبه نمیشود بهتر است همیشه از اینترنت و درست بودن دستگاه خود مطمئن باشید.
در صورت استفاده از چند تب یا مرورگر برای ماین کردن یا ورود به پنل کاربری از طریق چند سیستم یا دستگاه جهت ماین کردن پنل کاربری شما مسدود می گردد،همچنین ساخت چند اکانت با یک ای پی موجب مسدود سازی اکانت شما می شود.